Dom

Bryza 2w1 czyli połączenie żelu i odplamiacza

Lubię upraszczać sobie życie. Ciągły brak czasu sprawia, że rzeczy, które mogę przyspieszyć chętnie przyspieszam. Zwłaszcza jeśli chodzi o pranie i sprzątanie. Dlatego postanowiłam wypróbować połączenie płynu do prania i odplamiacza Bryza 2w1.

Bryza 2w1

Czym jest Bryza 2w1 do koloru i do białego? To nic innego jak płyn (a dokładniej żel) do prania Bryza i odplamiacz Vanish zamknięte w jednej butelce. Kiedyś ostrożnie podchodziłam do takich wynalazków, teraz chętnie je testuję, bo wiem że naprawdę mogą uprościć pewne sprawy.

Nie będę ukrywać, że nie znoszę prać. Zmywanie naczyń, zamiatanie czy porządki w szafie nawet lubię (o ile można to lubić), ale pranie powoduje, że o nim zapominam i zabieram się za nie jak już nie mam co na siebie włożyć. Pewnie dlatego mam tyle ubrań – by jak najrzadziej robić pranie.

Dlatego połączenie żelu do prania i odplamiacza przykuło moją uwagę i postanowiłam zabawić się w pana Zygmunta i zrobić test skuteczności 🙂 Białą koszulkę, która nie jedno już przeszła, wysmarowałam keczupem. Czerwonego wina pod ręką nie miałam, poza tym nie chciałam być aż tak ostra w swoim teście. Na plamę wlałam żel Bryza 2w1 i odłożyłam koszulkę na 10 minut. Co prawda producent nie wymaga tego typu czynności, ale ja chciałam wspomóc trochę mój test 🙂
Po tym czasie umieściłam koszulkę wraz z innymi ubraniami w pralce i wlałam żel. Włączyłam pranie i czekałam.

Bryza 2w1

Bryza 2w1

Jaki wynik: koszulka przetrwała pranie, a żel Bryza 2w1 dostał ocenę celującą. Plama znikła, a koszulka stała się jakby bardziej biała (to stara, poszarzała już koszulka).

Jestem ciekawa jak ten żel poradziłby sobie z plamą z czerwonego wina. Mam nadzieję, że nie będę musiała tego sprawdzać, zwłaszcza, że na opakowaniu nic nie ma o usuwaniu plam z wina. Wg. producenta Bryza 2w1 radzi sobie z trudnymi plamami, ale są to plamy z trawy, czekolady czy z herbaty. Wina czerwonego na liście nie ma, więc wolę nie ryzykować.

A Ty używałaś już żelu Bryza 2w1? Może walczyłaś właśnie z plamami z czerwonego wina? Chętnie poznam Twoje wrażenia. Podziel się nimi w komentarzu 🙂

Bryza Żel do prania tkanin i odplamiacz vanish ultr...
Żel do prania tkanin połączony z odplamiaczem to jeszcze skuteczniejsze działanie i czyste pranie. Pojemność: 0,99 L
16,31 zł
Bryza Proszek do prania i odplamiacz 2w1 do białego...
Połączona siła proszku do prania i odplamiacza marki Bryza zapewnia doskonałe efekty usuwania plam. Masa: 300 g
4,74 zł

Dodaj komentarz

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *