Tydzień Polskich Marek

FLOSLEK – Dermokosmetyki na bazie naturalnych surowców – TPM #3

Nasza skóra na co dzień wymaga specjalistycznej pielęgnacji. Dlatego też ważne jest, aby odpowiednio o nią zadbać. Jak to zrobić? Musimy wybrać dla siebie kosmetyki przede wszystkim naturalne – a takie są produkty marki FLOSLEK, o których początkach dziś Wam opowiemy! Jeśli jesteście ich ciekawi, to zostańcie z nami – będzie ciekawie!

Historia firmy

Laboratorium kosmetyczne FLOSLEK rozpoczęło swoją działalność w 1994 roku. Początkowo marka tworzyła 2 preparaty i zatrudniała 2 pracowników.

W początkowym stadium Laboratorium Kosmetyczne FLOSEK ukierunkowane było na produkcję preparatów farmaceutycznych. Przełomowym punktem stała się produkcja pierwszego dermokosmetyku, a mianowicie żelu ze świetlikiem do powiek i pod oczy. Tenże produkt stał się prawdziwym hitem wśród konsumentów, a co za tym idzie otworzył firmie drogę do sukcesu.

Obecnie w ofercie FIOSLEK znajdziemy aż 280 kosmetyków. Firma FLOSEK zatrudnia ponad 70 pracowników, a roczne zapotrzebowanie produkcji na rynek krajowy sięga blisko 3 milionów opakowań. Marka posiada nowoczesny park maszynowy oraz dwa laboratoria.

Zobacz wszystkie kosmetyki FLOSLEK w SuperKoszyk.pl >>

Misja

Niesienie pomocy osobom o delikatnej i wrażliwej skórze w osiągnięciu pięknego i zdrowego wyglądu to priorytet marki FLOSLEK. Wytwarzane zostają przez nich nowoczesne i całkowicie bezpieczne dermokosmetyki, w których składniki są całkowicie naturalne.

W laboratorium powstają nie tylko kosmetyki przeznaczone do codziennego użytkowania. Wytwarzane są tam także specjalistyczne preparaty stosowane przez dermatologów podczas terapii. Bezpieczeństwo i jakość kosmetyków FLOSLEK potwierdzają badania dermatologiczne i aplikacyjne przeprowadzone przez niezależne, wyspecjalizowane jednostki oraz zadowolenie milionów klientów.

FLOSLEK dba o nasze środowisko naturalne. W produkcji kosmetyków tej marki korzysta się z bezpiecznych technologii i ogranicza ilość produkowanych odpadów do minimum.

Jak sama marka twierdzi klienci są dla niej najważniejsi. Jej przedstawiciele z całych sił starają się zaspokoić ich potrzeby. Zadowolenie konsumentów jest dla nich paliwem do codziennej pracy.

Wartości, którymi kieruje się FLOSLEK

Pierwotnie FLOSLEK w swojej działalności wyznaczył dwa priorytety, które bez przerwy wyznaczają sposób funkcjonowania Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK. Po pierwsze to jakość dermo kosmetyków FLOSLEK, po drugie to bezpieczeństwo ich stosowania. To właśnie na tych fundamentalnych wartościach marka ta opiera swoją działalność.

Jakość i bezpieczeństwo

Kosmetyki FLOSLEK są poddawane szczegółowym badaniom dermatologicznym i aplikacyjnym wykonywanym przez niezależne, wyspecjalizowane jednostki.

W zgodzie z naturą

Wraz z FLOSLEK dbamy o nasze środowisko. Marka korzysta z bezpiecznych technologii oraz ogranicza ilość produkowanych odpadów do minimum. Co ważne – firma ta nie wykonuje badań na zwierzętach.

Doświadczenie

Doświadczenie FLOSLEK w produkcji dermokosmetyków pozwoliło wypracować standardy, które zapewniają pewną jakość wytwarzanych preparatów. Dzięki ciężkiej pracy Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK pozyskało zaufanie konsumentów i uznanie w otoczeniu biznesowym, co potwierdzają liczne nagrody takie jak:

Oto nasze ulubione pozycje z listy kosmetyków Floslek:

 

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *