• jak nawilżyć suche włosy
  Włosy

  Jak nawilżyć włosy po wakacjach? Zobacz sposób na suche włosy.

  Lato to czas beztroski, wakacyjnych wyjazdów i spotkań z przyjaciółmi. To okres, w którym słońce i woda są nam szczególnie bliskie – wypady nad jezioro i opalanie się to dla wielu osób miły sposób na spędzanie letnich popołudni. W czasie, gdy my się doskonale bawimy, nasze włosy często dostają prawdziwą szkołę przetrwania. Narażone na naprzemienne działanie słońca i wody mogą stać się przesuszone i sianowate. Jeśli Wy również zadajecie sobie powakacyjne pytanie o to jak nawilżyć bardzo suche włosy – zapraszam do czytania, znajdziecie kilka odpowiedzi. Jak nawilżyć suche włosy – powakacyjne wyzwanie Tym, co w największym stopniu negatywnie wpływa na kondycję włosów jest częste suszenie, narażanie ich na bezpośrednie…

 • Rodzaje i zastosowanie odżywek do włosów
  Włosy

  Kilka słów o rodzajach odżywek do włosów i ich zastosowaniu

  Odżywka do włosów to jeden z produktów pielęgnacyjnych codziennego użytku, którego zadaniem jest chronienie włosów przed uszkodzeniem oraz ich intensywne regenerowanie. Najczęściej wymagamy od odżywek odbudowy zniszczonych końcówek i sprawienia by włosy były piękne, lśniące i, przede wszystkim, zdrowe.     Mamy różne rodzaje odżywek : Regenerujące (odbudowujące) dla włosów zniszczonych Nawilżające do włosów suchych Do włosów farbowanych by zachować kolor i połysk Przeciwłupieżowe do walki z problemem Do włosów przetłuszczających się Wzmacniające dla włosów, które często i intensywnie wypadają Kondycjonujące dla włosów rozdwajających się Dla włosów normalnych Poszczególne odżywki do odpowiedniego koloru włosów (np. dla włosów blond) Inna kategorią jest rodzaj odżywek pod względem stosowania: Odżywki pod prysznic Odżywki…

 • Włosy

  Proste i szybkie fryzury w 5 minut

  Rano przed wyjściem z domu częstym moim problemem jest brak czasu! na cokolwiek… A jeśli chodzi o włosy lubią nie układać się tak jak powinny. Postanowiłam znaleźć różnego rodzaju proste fryzury, które można zrobić w około 5 minut ! 🙂 Myślę, że taki post będzie przydatny dla wielu z was!

 • dobre maseczki do włosów
  Włosy

  Dobre i tanie maseczki do włosów

  Kontynuując serię wpisów „Dobre i tanie – kosmetyki do dwudziestu złotych” dziś chciałabym zapoznać Was z najlepszymi w mojej opinii maskami do włosów dostępnymi w drogerii SuperKoszyk. 

 • dobre i tanie szampony do włosów
  Włosy

  Dobre i tanie szampony do włosów

  Każda świadomie dbająca o włosy kobieta doskonale wie, jak istotna jest ich odpowiednia pielęgnacja. Pierwszym, a zarazem również kluczowym punktem prawidłowego schematu dbania o włosy, tym samym przygotowującym je na dalsze zabiegi pielęgnacyjne jest prawidłowe ich oczyszczanie. Jak zatem wybrać szampon do włosów? Jakie są dobre i tanie szampony do włosów?