Dom

Mleczko CIF Ultra Biel – czy działa?

Miałam okazję przetestować mleczko CIF Ultra Biel i podzielę się z Wami moimi wrażeniami. 

Uwielbiam biel – od stóp do głów, od podłóg do ścian, w makijażu, na paznokciach.. Bardzo chętnie otaczam się przedmiotami w kolorze śnieżnej bieli – nie dość, że wyglądają elegancko, ale są także doskonałymi elementami do łączenia się z innymi kolorami. Szczególną miłością darzę białą porcelanę – symbol czystości z nutą klasy.

Z czym kojarzy Wam się biel? Czyż nie z nieskazitelną, niczym nie zachwianą czystością?

Z wielką pieczołowitością dbam o swoją łazienkę. Doskonale wiemy, jak bardzo w tym użytkowym pomieszczeniu pojawiają się zanieczyszczenia – szczególnie na armaturze. Pozostałości po kosmetykach, osady z mydła, kamień i rdza.. wszystkie te czynniki wpływają na wygląd zewnętrzny oraz higienę miejsca tak często uczęszczanego. Jest jeszcze kilka miejsc, których pielęgnacji nie wyobrażam sobie niczym innym, jak mleczkiem do czyszczenia.

mleczko cif ultra biel

Doskonale sprawdza się ono w przypadku trudnych zabrudzeń na niechropowatych powierzchniach takie jak framugi okien, parapety, naczynia kuchenne, kuchnie, palniki – często także blaty i.. kafle! Tak, to jest to! W szczególności, jeśli wymagają porządku na poziomie mistrzowskim przy niewielkim nakładzie fizycznej pracy i czasu nad nią spędzonego.

Mleczko Cif Ultra Biel

Dziś chciałabym przedstawić Wam jedno z najlepszych dotychczas używanych przeze mnie mleczek – mleczko CIF Ultra Biel.

Za cenę niespełna czternastu złotych otrzymujemy masywną butelkę o pojemności siedmiuset mililitrów (cena za 100 ml – 1,99 zł). Produkt wydobywa się bardzo łatwo, niwelując przy tym możliwość rozlania dzięki zamknięciu z wciskanym wieczkiem. Jest średniogęsty, jednak niech nie zmyli Was jego konsystencja – już niewielka ilość w zupełności wystarczy, aby wyczyścić zabrudzone powierzchnie.

Mleczko Cif Ultra Biel

Choć wyczuwalna jest nieco woń chloru, pachnie przyjemną.. czystością. Doskonale radzi sobie nawet z mocno opornymi plamami, powstałymi na skutek działania grzybów, pleśni oraz produktów żywnościowych jednak co ważne – mimo szorujących mikrogranulek jest niezwykle delikatny. Ostrożność radziłabym zachować w przypadku elementów pokrytych farbą bądź drewnianych – uwaga, potrafi mocno wybielać!

Spośród wielu testowanych mleczek z pełną świadomością mleczko CIF Ultra Biel dorzucam do swojej listy „top 5 produktów domowych”.

Czy i Was, drogie Czytelniczki równie mocno zadowala pod względem działania?

Serdecznie polecam Wam mleczka Cif do czyszczenia, są niezastąpione:

Michalina Mielnicka

Pasjonatka mody oraz dobrych kosmetyków. Perfekcyjna Pani Domu - żaden brud się przede nią nie uchowa! Kobieta pracująca, z głową pełną pomysłów, fanka szycia i przeróbek, perfekcjonistka z ogromnym sercem do gotowania.

One Comment

Dodaj komentarz

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *