pomadka Joko Long Lasting
Kosmetyki do makijażu

Pomadka Joko Long Lasting – test aż 3 kolorów!

Dziś w rolach głównych: pomadka Joko Long Lasting przetestowana przez Olę. Ola sprawdziła dla nas aż 3 kolory.

Obejrzyj krótki film poniżej, żeby dowiedzieć się, co Ola sądzi o tej pomadce do ust od Joko.

Oli podoba się, że pomadkę można aplikować na dwa sposoby: zarówno pędzelkiem, jak i górnym aplikatorem. Na dole pomadki jest malutki, przykręcany i przezroczysty słoiczek, z widocznym w środku kolorem pomadki. W słoiczku tym jest nasza pomadka, którą można wykorzystać do obrysowania konturu ust za pomocą wcześniej wspomnianego pędzelka (niestety pędzelka nie ma w zestawie).

Jak pomadka Joko Long Lasting sprawdza się w użyciu?

  • Pomadka Joko Long Lasting nr 37 – kolor to mix różu z koralem i domieszką pomarańczowego odcienia– fajny kolor na wiosnę i lato
  • Pomadka Joko Long Lasting nr 32 – to miód wpadający w brąz – szminka typowa na jesień i zimę
  • Pomadka Joko Long Lasting nr 30 – to z kolei miód wpadający w brudny róż – ten odcień będzie pasował do większości typów urody czy makijażu, na ciepłe dni jak i na dni chłodniejsze, jest to taki neutralny odcień.

pomadka Joko Long Lasting

Pomadka w odczuciu na ustach jest bardzo kremowa. Utrzymuje się nieco dłużej od typowej kremowej pomadki, jest zatem trwała, jednak delikatnie ściera się podczas jedzenia i picia. Do wyboru jest 10 odcieni, dlatego każda z nas znajdzie kolor dla siebie.

Według Oli są to fajne i lekkie pomadki, których nie czuć na ustach. W dodatku są niedrogie. Warto mieć przynajmniej jedną w torebce pod ręką. Eleganckie i trwałe opakowanie z pewnością Cię zadowoli.

Pomadki Joko są oczywiście dostępna w naszej drogerii internetowej SuperKoszyk.pl

Dodaj komentarz

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *