Ciało

Poznaj balsam pod prysznic Argan Oil

Dziś nasza blogerka przetestowała balsam pod prysznic Argan Oil – poznaj jej opinię.

Jedną z największych, aczkolwiek przyziemnych, codziennych przyjemności po długim dniu jest dla mnie kąpiel. Niestety, w życiu w ciągłym biegu często czas nie pozwala mi znaleźć godziny tylko dla siebie, w trakcie której mogłabym się oddać przyjemnemu relaksowaniu się w wannie pełnej pięknej piany, by tuż po kąpieli móc poświęcić się jeszcze bardziej aromatycznym zabiegom pielęgnacyjnym.

W chwilach, gdy liczy się każda minuta z odsieczą przychodzi szybki prysznic -jednak nie mniej atrakcyjny od kąpieli jeśli chodzi o pielęgnację ciała dzięki balsamowi pod prysznic Argan Oil marki Eveline.

Butelka z pompką doskonale wpisuje się w całokształt wizerunku firmy Eveline – dobrze wykonana, jakościowo niezawodna okraszona eleganckim wyglądem. Wiedziałam, że na pewno zatrze w niepamięć złe doświadczenia z poprzednim tego typu balsamem – nie miałam jeszcze kosmetyku spod szyldu Eveline, który nie spełniłby moich oczekiwań.

Balsam pod prysznic Argan Oil

Balsam pod prysznic Argan Oil stał się moim przyjacielem w momencie, kiedy pierwszy raz dotknął mojej skóry. Było to przy okazji weekendowego wypadu do SPA, gdy moja skóra szczególnie potrzebowała głębokiego nawilżenia – chlorowana woda, ciągłe zmiany temperatur oraz przede wszystkim zmiana wody mogła spowodować, iż moje ciało stałoby się nadmiernie przesuszone – niestety, ma do tego tendencję.

Stosowanie balsamu należy do prostych i przyjemnych. Aplikuje się go w bardzo nieskomplikowany sposób – tuż po umyciu (nie ma on właściwości myjących) rozsmarowujemy specyfik na skórze, następnie spłukujemy go wodą. To, co pierwsze mnie uderzyło – świetny zapach. Coś na pograniczu kwiatów, przepełnione świeżością dziecięcego pudru i lekką nutą słodyczy. Co istotne – zapach ten utrzymuje się jeszcze długo po użyciu. Dostarcza przyjemnych doznań już przy nakładaniu – sprawia wrażenie podobne do stosowania oliwki, dodając efektu mięciutkiej i śliskiej skóry.

Balsam pod prysznic Argan Oil 1

Zupełnie nie wymaga poprawiania się zwykłym balsamem – skóra jest dostatecznie nawilżona, zadbana, wręcz ukojona – widoczne w szczególności po depilacji.

Przyznam – po półtora miesiąca stosowania go, nie wyobrażam sobie niczego innego! Doskonały kosmetyk za niewielkie pieniądze – z pewnością pokochają go leniuszki (mniejsze bądź większe) oraz maniaczki dobrze wypielęgnowanego ciała – nawet, jeśli czas nieubłagalnie goni.

Przekonaj się sama! 🙂

Michalina Mielnicka

Pasjonatka mody oraz dobrych kosmetyków. Perfekcyjna Pani Domu - żaden brud się przede nią nie uchowa! Kobieta pracująca, z głową pełną pomysłów, fanka szycia i przeróbek, perfekcjonistka z ogromnym sercem do gotowania.

Dodaj komentarz

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *