Dom

Praktyczny i pachnący dodatek do Twojego domu

Lubię kupować do domu praktyczne dodatki. Lubię też jak w moim domu pięknie pachnie, ale jak to razem połączyć? To prostsze niż kiedykolwiek Ci się wydawało! Za sprawą automatycznego odświeżacza powietrza dodamy naszemu wnętrzu niezwykły klimat – bo sam odświeżacz naprawdę świetnie prezentuje się na półce, dzięki wyjątkowemu desingowi, a do tego w całym domu pojawi się świeży i niezwykły zapach – taki, jaki samemu dobierzemy do odświeżacza! Dzisiaj napisaliśmy dla Was słów kilka o automatycznym odświeżaczu, który już jakiś czas gości w naszym domu.

 

AUTOMATYCZNIE!

Odświeżacz rozprowadza zapach automatycznie. W zależności od potrzeb możemy ustawić go na 9 minut, 18 minut lub 32 minuty – odstępu, w którym usłyszmy charakterystyczne psiknięcie i poczujemy niezwykły zapach. Odświeżacz najlepiej postawić gdzieś wysoko, aby mógł on rozprzestrzenić się po całym pomieszczeniu – w naszym przypadku jest to komoda. Dodatkowo poza automatycznym dzieleniem się z nami zapachem, odświeżacz posiada też guzik, dzięki któremu w każdej potrzebie możemy użyć odświeżacza poza kolejką – dodatkowo.

 

PRAKTYCZNIE!

Odświeżacz jest bardzo praktycznym dodatkiem. Poza tym, że oczywiście służy nam do rozprowadzania pięknego zapachu po całym domu, to również pięknie prezentuję się wszędzie tam, gdzie go postawimy. W naszym przypadku jest to komoda, a brązowy odcień odświeżacza idealnie do niej pasuje! Odświeżacz ma świetny design – na jego powierzchni ukazane są listki w kolorze ciemnobrązowym. A do tego jesteśmy pewni, że nie wszyscy na pierwszy rzut oka dostrzegą, że ten niepozornie stojący na komodzie gadżet to odświeżacz powietrza!

 

ZAPACH!

Wraz z samym odświeżaczem w zestawie jest wkład. W naszym przypadku o zapachu drzewa sandałowego oraz jaśminu. Jest to bardzo piękny, świeży oraz przede wszystkim intensywny zapach, który za każdym psiknięciem nabiera jeszcze większej intensywności. W rezultacie gdy otworzymy pokój, w którym umieszczony jest odświeżacz, poczujemy niesamowity zapach, który zaprosi nas do wnętrza! Oczywiście po tym jak nasz wkład się wyczerpie możemy wybrać któryś z wkładów – a wybór na SuperKoszyk.pl jest dość duży. My postawiliśmy ja Japoński Ogród, który zachwyca kwiecistym aromatem! Z pewnością każdy z nas znajdzie coś wyjątkowego dla siebie.

 

O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY!

Odświeżacz działa nie tylko za dnia, ale także w nocy! Dla niego nie ma żadnych przeciwwskazań do rozprowadzania zapachu, poza jednym – jak sami go wcześniej wyłączymy lub analogicznie wyczerpią się baterie. Wtedy przestaje działać, a w przypadku wyczerpania baterii wystarczy tylko włożyć nowe i odświeżacz znów wróci do formy.

 

WSZĘDZIE!

Co ważne odświeżacz można przenosić np. z pokoju do łazienki. Nie musimy nigdzie montować go na stałe, możemy zmieniać jego miejsce, aby leżał tam, gdzie chcemy aby rozprowadzał zapach z największą intensywnością. Na dodatek odświeżacz posiada także specjalny uchwyt, dzięki któremu możemy zawiesić go na ścianę np. na gwoździu. To prawdziwa wygoda, dla tych, którzy nie mają zbyt dużo miejsca na szafkach i półkach lub po prostu nie lubią na nich czegoś kłaść.

 

NA DŁUGI CZAS!

Odświeżacz jest takim dodatkiem, który szybko się nie niszczy. O dziwo nie zbiera także dużej ilości kurzu, więc świetnie sprawdza się w swojej roli – zarówno odświeżania pomieszczenia, jak i oczywiście roli dekoracyjnej. Odświeżacz posłuży nam z pewnością na długie lata! Bo wykonany jest z trwałego materiału, a jego elementy są świetnie ze sobą połączone i nie mają prawa się odczepić czy rozerwać.

 

 

Dodaj komentarz

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *