Sprzątanie

Pranie jeszcze nigdy nie było tak proste i bezpieczne

Im prościej, tym lepiej – taką zasadę wyznaje większość z nas, kiedy nadchodzi czas wykonywania codziennych obowiązków.

Dziś prawie każdy ma możliwość korzystania z najnowszych zdobyczy technologii, które przyśpieszają rutynowe czynności i znacznie je ułatwiają. Jednym z mniej lubianych, domowych obowiązków jest pranie. Odpowiednie dobranie ilości proszku do wagi prania i zabrudzeń, dodanie odplamiacza i płynu do płukania, ustawienie temperatury – cały ten proces jest nie tyle skomplikowany, co czasochłonny.

Na rynku co rusz znajdujemy produkty, które mają sprawić, że pranie stanie się przyjemniejsze. Jednak pranie nigdy nie było tak proste, jak z listkami do prania Dizolve – to całkowita innowacja i kolejny, znaczący krok w rozwoju detergentów.

listki dizolve

Listki do prania Dizolve to szybki (i ekonomiczny!) sposób na codzienne pranie. 3-gramowy listek, o delikatnej, silikonowej strukturze wrzucamy bezpośrednio do bębna pralki i… gotowe. Detergent nie wymaga dodawania płynu zmiękczającego – sam naturalnie zmiękcza tkaniny.

 

Produkt to sama esencja substancji piorącej. W składzie nie ma enzymów i wybielaczy chlorowych – co czyni z Dizolve produkt całkowicie hipoalergiczny. Listki Dizolve są szczególnie polecane osób z wrażliwą skórą, dzieci i niemowląt, które są narażone na różnorodne alergie oraz uczulenia, często wywoływane przez inne detergenty.

listki dizolve

 

Listki Dizolve są najwygodniejszym, dostępnym obecnie na rynku środkiem piorącym, który sprawi że codzienne pranie stanie się najprzyjemniejszym domowym obowiązkiem.

Za listkami Dizolve przemawia mały rozmiar, lekkość i prostota użycia, co daje nam produkt idealny na wakacyjną podróż – tak przydatny podczas zbliżających się wyjazdów urlopowych. Listki Dizolve nadają się do prania ręcznego, dlatego też w awaryjnych sytuacjach podczas wakacji sprawdzą się wyśmienicie (całkowicie się rozpuszczają). Możemy go zabrać ze sobą, nie obciążając bagażu i nie martwiąc się o jego rozsypanie czy rozlanie.

Czy używałaś już listków Dozolve? Podzielisz się z nami opinią o nich?

Niestety nie posiadamy już w sprzedaży listków do prania Dizolve, jedak polecamy Wam doskonałe detergenty do prania dla dzieci Lovela:

Super Pani Domu

Kobieta, która żadnej pracy się nie boi i na każdy problem znajdzie rozwiązanie. Uwielbia dbać o dom, ale przede wszystkim o siebie. Na blogu sprzeda Wam kilka tricków, a także opisze kosmetyki, które testowała.

Dodaj komentarz

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *