Recenzje

Roll on Bio Hyaluron 4D Eveline – działa!

Pielęgnacja okolic oczu często jest zaniedbywana. Przypominamy sobie o niej dopiero w momencie, gdy życiowy zegar dobija do coraz poważniejszego wieku. Kierując się zasadą „lepiej zapobiegać, jak leczyć” możemy wiele zyskać dziś opowiem Wam o Roll on pod oczy Bio Hyaluron 4D Eveline.

Skóra wokół oczu wymaga szczególnej pielęgnacji – jest bardzo delikatna i wrażliwa, praktycznie pozbawiona gruczołów łojowych, których jest aż 40 razy mniej, niż na pozostałych obszarach twarzy. Bardzo cienka (ok. 0,5 mm grubości), o słabym systemie podporowym posiada predyspozycje do utraty napięcia i jędrności. Krążenie krwi i limfy jest mocno utrudnione, co jest wynikiem małej ilości i zaburzonej pracy naczyń włosowatych – to prosta droga do tworzenia się obrzęków i tzw. sińców.

roll-on pod oczy

Długo poszukiwałam kremu pod oczy, który spełni wszystkie moje oczekiwania. Jako, że moja praca wymaga ode mnie dużego zaangażowania zmysłu wzroku, będąc ponadto narażoną na długie godziny spędzane przy komputerze, od kremu pod oczy wymagam przede wszystkim optymalnego nawilżenia, zredukowania cieni a także odświeżenia okolic oczu. Przemyślawszy swoje oczekiwania, do swoich testów wybrałam Liftingujący Roll on pod oczy Bio Hyaluron 4D marki Eveline. Czy warto się na niego skusić? Jak wypadł – dosłownie i w przenośni – w moich oczach? Zapraszam do recenzji.

roll-on pod oczy

Kupując Roll on pod oczy Bio Hyaluron 4D Eveline, w estetycznym pudełku znajdujemy coś na kształt grubego długopisu o pojemności piętnastu mililitrów. Bardzo przypadła mi do gustu forma aplikacji – długo szukałam kosmetyku pod oczy, którego wydobywanie nie będzie potrzebowało bezpośredniego użycia dłoni. Sam żel jest przezroczysty, o dość rzadkiej konsystencji i przyjemnym, lecz bardzo delikatnym zapachu. Tuż po nałożeniu czuję ulgę, którą przynosi wrażliwym okolicom oczu. Dobrze jest trzymać go w lodówce – zarówno dzięki metalowej kulce służącej do aplikacji, jak i dodatkowemu schłodzeniu produktu efekt redukcji obrzęków wydaje się być o wiele bardziej skuteczny.

roll-on pod oczy

Na przełomie niespełna miesięcznych testów śmiało mogę stwierdzić, iż choć to pierwszy mój produkt typowo pod oczy, zostanie ze mną na dłużej – tym bardziej, że jest niesamowicie wydajny. Ogromny plus za wysoko postawiony w składzie kwas hialuronowy, któremu przypisać mogę zasługę efektu liftingującego – nawet po nocy spędzonej przy komputerze. Najważniejszym jednak problemem, z jakim przyszło mu się uporać było niedostateczne nawilżenie, często spowodowane nakładaniem wysuszających korektorów oraz zabiegów kosmetycznych – test zdany na piątkę! Roll on pod oczy Bio Hyaluron 4D Eveline nawilżył skórę doskonale.

Szanowne Czytelniczki, czy próbowałyście roll on’u pod oczy marki Eveline? Jak wypadł w Waszej ocenie?

Kosmetyk został niestety wycofany przez producenta, jednak zamiast niego proponujemy:

Michalina Mielnicka

Pasjonatka mody oraz dobrych kosmetyków. Perfekcyjna Pani Domu - żaden brud się przede nią nie uchowa! Kobieta pracująca, z głową pełną pomysłów, fanka szycia i przeróbek, perfekcjonistka z ogromnym sercem do gotowania.

Dodaj komentarz

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *