najlepszy podkład do twarzy
Makijaż

TOP5 Ranking najlepszych podkładów do twarzy

Dobry podkład do twarzy to taki, który idealnie stapia się z kolorem cery, nie ściera się, nie pozostawia śladów na ubraniach i wygląda naturalnie. Jego głównym zadaniem jest ujednolicenie kolorytu twarzy i korekta niewielkich niedoskonałości. Nawet najlepiej kryjący podkład nie może mieć problem z zakryciem wszystkich niedoskonałości, dlatego jeśli borykacie się z cerą trądzikową oprócz podkładu należy użyć również korektora.

Wiele kobiet oczekuje od dobrego podkładu do twarzy, by wyrównywał nierówności i wygładzał cerę. Nie jest to główne zadanie tego kosmetyku, dlatego najlepiej jeszcze przed podkładem zastosować bazę. Dzięki temu uzyskać gładką skórę, a sam makijaż będzie się trzymał zdecydowanie dłużej.

Jakie czynniki wzięliśmy pod uwagę przy ustalaniu rankingu?

Wybierając najlepszy podkład do twarzy sugerowaliśmy się opiniami ich użytkowniczek. Przeanalizowaliśmy informacje pozostawione przez klientki SuperKoszyk.pl oraz sprawdziliśmy, które z kosmetyków cieszą się największym uznaniem. Czynnikami, na które szczególnie zwróciliśmy uwagę był poziom krycia, trwałość oraz wpływ na cerę. Najlepsze kosmetyki makijażowe to te, które nie tylko upiększają, ale również pielęgnują naszą cerę i dzień po dniu poprawiają jej wygląd.

najlepszy podkład do twarzy ranking

Miejsce 5. Annabelle Minerals Kryjący podkład mineralny

Użytkowniczki chwalą podkład za naturalny, mineralny skład, wiele z nich zadowolona jest również z poziomu krycia, który oferuje. Najlepiej kryjący podkład do twarzy powinien jednak oprócz doskonałego krycia gwarantować również naturalny wygląd. Najbardziej kryjący z podkładów Annabelle Minerals jest krytykowany przez osoby o mieszanej cerze ze względu na „efekt maski” i niską trwałość. Na plus wymieniana jest wydajność i sposób aplikacji jak również ilość użytych minerałów. Jest to pozycja warta wypróbowania, zwłaszcza dla posiadaczek skóry s=normalnej i suchej.

Miejsce 4. Rimmel Match Perfection Podkład do twarzy

Rimmel to marka znana chyba wszystkim kobietom. Jak w każdym przypadku – nawet w obrębie jednej marki – zdarzają się produkty lepsze i gorsze. Podkład do twarzy Rimmel Match Perfection obiecuje promienną cerę, wygładzenie i idealne dopasowanie do koloru skóry. Część użytkowniczek chwali go za wysoką wydajność i piękny zapach. Sposób rozprowadzania nie sprawia problemu dzięki czemu podkład z łatwością można równomiernie nałożyć. Dlaczego Rimmel Match Perfection nie jest na pierwszym miejscu? Użytkowniczki wymieniają wady takie jak słabe krycie i podkreślanie nierówności skóry. Część skarży się również na problem z dobraniem odcienia, który utlenia się po kilku godzinach i zmienia kolor.

Jeśli Twoja skóra nie boryka się z niedoskonałościami oraz masz czas na testy i spokojny wybór odpowiedniego odcienia, warto spróbować – być może będzie to podkład właśnie dla Ciebie!

Miejsce 3. Max Factor Healthy Skin Harmony Podkład do twarzy

Max Factor podobnie jak Rimmel jest marką, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Podkład do twarzy Healty Skin Harmony sprawdzi się doskonale u osób posiadających cerę suchą i normalną. Ze względu na wysoki poziom nawilżenia, posiadaczki cery mieszanej i tłustej mogą zauważać świecenie skóry po kilku godzinach. Healty Skin Harmony opisywany jest jako najlepszy podkład do twarzy na co dzień – lekki, przyjemnie kryjący, nie powodujący niedoskonałości. Ze względu na lekką konsystencję wymieniany jest również jako najlepszy podkład na lato – obok kremów BB. Wady? Najczęściej wymienianą jest problem z doborem odpowiedniego odcienia i zmiana koloru w czasie użytkowania. Podkład będzie odpowiedni dla osób o normalnej i suchej skórze. Jest też lepiej kryjącą alternatywą dla kremu BB.

Zadajesz sobie pytanie jak dobrać idealny odcień podkładu? Sposób jest prostszy niż się wydaje. 🙂 Wiele podkładów utlenia się po aplikacji i nawet godzinę po nałożeniu wygląda zupełnie inaczej niż na początku. Jak zatem dobrać idealny odcień podkładu w sklepie? Poproś o próbki lub zapytaj o możliwość wzięcia niewielkiej ilości testera do malutkiego pojemniczka. Podkład nałożony w domu można testować do woli – sama poznasz jego wady i zalety oraz wybierzesz ten idealny!

Miejsce 2. Bourjois Healthy Mix Podkład do twarzy ukrywający oznaki zmęczenia

Producent obiecuje, że podkład ukrywa oznaki zmęczenia i pozostawia cerę promienną. Czy pokrywa się to z rzeczywistością? Użytkowniczki twierdzą, że tak! 🙂 Healty Mix stworzony jest dla cery suchej i charakteryzuje się lekkim kryciem, jednak wymieniany jest jako jeden z najlepszych podkładów do twarzy. Wysoki poziom nawilżenia jaki gwarantuje sprawia, że używające go osoby piszą o pielęgnacji i braku wysuszenia. Na plus działa również wysoki poziom rozświetlenia, który sprawia, że cera wygląda promiennie i świeżo. Użytkowniczki potwierdzają wymieniane przez producenta zalety – to propozycja zdecydowanie warta wypróbowania!

Miejsce 1. Loreal Paris True Match Podkład do twarzy

Miejsce pierwsze to dla wielu osób brak zaskoczenia. Loreal Paris True Match jest od dawna wymieniany jako najlepszy podkład do twarzy. Użytkowniczki kochają go za dużą liczbę odcieni, brak efektu utleniania, dobre krycie, wysoką trwałość i dobrą wydajność. Podkład jest lubiany za prosty sposób aplikacji, naturalny efekt i formułę przyjazną cerze. Brak efektu zapychania i możliwość swobodnego oddychania w połączeniu z dobrym kryciem i matowieniem sprawia, że jest to nasz nr 1.!

Zgadzacie się z naszymi wyborami? A może macie swoje osobiste TOP5 najlepszych podkładów do twarzy? Dajcie znać, chętnie dowiem się czy nasze wybory się pokrywają! 😉

Dodaj komentarz

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *