Praca u nas

    SuperKoszyk.pl to największa polska drogeria internetowa, która od wielu lat znajduje się w czołówce najbardziej prestiżowych rankingów sklepów internetowych w Polsce. Sklep zajmuje się sprzedażą kosmetyków, środków czystości i artykułów higieny od 2006 roku. W asortymencie sklepu, wśród 10 000 produktów, znaleźć można wyselekcjonowane, najbardziej poszukiwane i znane marki.

    Do zespołu fachowców w dziale e-commerce poszukujemy doświadczonego specjalisty, chcącego realizować ambitne cele marketingowo – promocyjne, na stanowisko:

    Programista Magento

    Opis stanowiska:

    Tworzenie i modyfikowanie aplikacji z zastosowaniem Magento.

    Profil kandydata:

    Znajomości PHP, GIT, HTML, CSS, Javascript i jQuery

    CV prosimy przesyłać na adres: praca@superkoszyk.pl
    Temat wiadomości: Programista Magento

    Specjalista SEO/SEM

    Oczekujemy:
    Minimum rocznego doświadczenia w zakresie pozycjonowania SEO i kampanii SEM
    Znajomość Google Analytics, panelu Adwords, narzędzi pozycjonowania, html

    Oferujemy:
    Atrakcyjne warunki pracy
    Swobodę w realizacji własnych pomysłów i projektów
    Przyjazną atmosferę pracy

    Temat wiadomości: Specjalista SEO/SEM

    Specjalista ds. obsługi klienta

    Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za: obsługę zamówień, telefoniczny kontakt z klientem, wystawianie dokumentów związanych ze sprzedażą.

    Oczekiwania:
    Wykształcenie min. średnie
    Doświadczenie w zakresie obsługi klienta, w tym telefonicznie
    Umiejętność sprawnego posługiwania się komputerem
    Cechy osobowości - komunikatywność, terminowość, umiejętność planowania, zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność

    Oferujemy:
    Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    Pracę w młodym i dynamicznym zespole
    Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

    Temat wiadomości: Specjalista ds. obsługi klienta

    Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”.
    • Największa drogeria internetowa
    • Średnia ocena klientów to 4.95 / 5.00
    • 14 dni na zwrot